احتمال لغو برنامۀ هزارصدا به دلیل ویروس کرونا

احتمال لغو برنامۀ هزارصدا به دلیل ویروس کرونا

آرش نصیری، مشاور سردبیر پایگاه خبری تحلیلی “موسیقی ما” و تهیه کننده برنامۀ “هزارصدا” از احتمال لغو این برنامه خبر داد. نصیری در گفتگو با “جُنگ فردا” دربارۀ احتمال لغو برنامۀ هزارصدا به دلیل خطر شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: “برای ما سلامتی مخاطبان اولویت دارد، بنابراین تا یکشنبه صبر می‌‌کنیم و پس از مشورت با اساتید و کارشناسان تصمیم نهایی را اعلام می‌‌کنیم.”

آخرین برنامۀ بخش مقدماتی موسیقی کلاسیک ایرانی هزارصدا، قرار است ساعت 18 روز دوشنبه پنجم اسفند برگزار شود، تا آخرین گروه شرکت کننده در فینال هزارصدا، توسط کارشناسان و در حضور علاقه‌‌مندان موسیقی ایرانی انتخاب شود. همچنین قرار است در این روز که به روز “مهندس” نامگذاری شده، این برنامه به زنده‌‌یاد “مهندس همایون خرم” تقدیم شود و ویژه برنامه‌‌هایی نیز به همین مناسبت در نظر گرفته ‌‌شده است از جمله اجرای دو اثر ماندگار از استاد همایون خرم با پیانوی فرزند ایشان “مهندس امیرحسین خرم” و نوازندگی ویولن توسط “وحید خرمی” از شاگردان زنده‌‌یاد همایون خرم.

هزارصدا، نخستین برنامۀ استعداد یابی موسیقی است که به همت آرش نصیری از سال 1392 کار خود را آغاز کرد و در طی این سال‌‌ها در دو فرهنگسرای ارسباران و فرهنگسرای نیاوران به اجرای گروه‌‌های موسیقی زیر نظر و داوری اساتید شعر و موسیقی پرداخته است. گفتنی است آخرین برنامۀ هزارصدا در سال 1398، برنامه‌‌ای در بخش کودکان و نوجوانان است که قرار است عصر روز چهارشنبه 21 اسفند برگزار شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>