قوانین و مقررات سایت

  کاربر گرامی با سپاس از انتخاب شما برای خرید از فروشگاه اینترنتی “جُنگ فردا” به استحضار می‌‌رساند، سفارش شما از این پایگاه به معنای توافق کامل شما با شرایط و ظوابط ذیل تلقی می‌‌گردد؛

  1. “جُنگ فردا” هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای مخدوش نسخه‌‌های دیجیتالی که ناشی از عوامل خارجی (مانند قطعی برق و اینترنت، مشکلات مخابراتی، نقص تجهیزات فنی و غیره) در کارکرد سایت باشد را نمی‌‌پذیرد ولی خود را نسبت به بروزرسانی خدمات متعهد می‌‌داند.

  2. کاربران هنگام سفارش موظفند اطلاعات صحیح خود را به‌‌صورت کامل وارد نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش قابل پیگیری نخواهد بود.

  3. خدمات و محتویات سایت، صرفاً برای استفادۀ شخص کاربر و غیرتجاری ارائه شده‌‌اند. لذا هرگونه مصادره و سوءاستفاده از محتویات سایت، قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی یا هیچ سایتی مجاز به استفاده از اطلاعات و محتویات سایت برای مقاصد تجاری یا تولید محتوا یا ایجاد ترافیک در رسانۀ خود نمی‌‌باشد.

  4. “جُنگ فردا” به هیچ عنوان اطلاعات شخصی کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و متعهد است که حتی‌‌المقدور از حریم شخصی کاربران حفاظت نماید.